Home » Akcesoria » Tylko w tym tygodniu STERYLIZATORY TAŃSZE o 5%!!!

Tylko w tym tygodniu STERYLIZATORY TAŃSZE o 5%!!!

01:46 pm sty 23, 2016 1013

Sterylizator to urządzenie, które umożliwia młodej mamie szybką i sprawną dezynfekcję butelki dziecięcej. Mechanizm urządzenia opiera się na zastosowaniu gorącej pary wodnej.
Tylko w tym tygodniu STERYLIZATORY TAŃSZE o 5%!!!

Sterylizacja służy ochronie dziecka przed bakteriami znajdującymi się w pokarmie. Jest ona niezbędna do czasu, kiedy dziecko będzie miało wystarczająco rozwinięty układ immunologiczny. Metoda sterylizacji parowej – sterylizator parowy – jest stosowana także w szpitalach.

Sterylizator do butelek to dobre urządzenie dla wszystkich, dla których liczy się każda minuta. Dzięki sterylizatorowi nie musisz nastawiać wody w dużym garnku na gaz, by podgrzać ją, a następnie wrzucić do niej butelki i smoczki, by zdezynfekować akcesoria do karmienia niemowlaka. Wiadomo, że wraz z użytkowaniem, butelki i smoczki dla dzieci zachodzą mlekiem. Mogą się na ich ściankach odkładać bakterie pasożytujące w resztkach pozostawionego pokarmu. Zwykłe mycie smoczków i butelek może nie wystarczać, by uporać się z zarazkami. By uniknąć kłopotów z brzuszkiem u dziecka i zachować higienę jedzenia, należy od czasu do czasu wyparzać smoczki i butelki w sterylizatorze. Sterylizator daje gwarancję higieny, bezpieczeństwa i zapewnia wygodę.

zrzut-ekranu-2015-02-13-o-20-28-131