Home » Akcesoria » SKLEP MAŁOLAT organizuje konkurs!

SKLEP MAŁOLAT organizuje konkurs!

10:34 am maj 16, 2013 1345

Zapraszamy do konkursu! 

sklep dziecięcy Tomaszów Mazowiecki

ZASADY:  UDOSTĘPNIJ & SKOMENTUJ
Udostępnij [publicznie]  zdjęcie konkursowe:  klik!

Pod tym samym postem na naszym fanpage’u zostaw komentarz z hasłem reklamowym dla naszego sklepu!

NAGRODA:

2 x komplet wkładek jednorazowych „Medela”

CZAS TRWANIA KONKURSU:

Początek: 16 maja
Koniec: 25 maja
Wyniki: 26 maja

Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia konkursu oraz późniejszego ogłoszenia wyników.

OPIS NAGRODY: Jednorazowe wkładki laktacyjne Medela są specjalnie zaprojektowane, by wchłaniać nadmierne wycieki. Wkładki przystosowują się do kształtu piersi, a cienki, „oddychający” materiał zwiększa komfort użycia. Specjalny materiał ma ponadto świetne właściwości chłonne, a taśma samoprzylepna zapobiega ich obsuwaniu się. Wkładki są pakowane osobno, co oznacza, że są od razu gotowe do użycia, będąc równocześnie czyste i higieniczne.

*Konkurs nie jest stworzony, administrowany, ani sponsorowany przez Facebook. Za wszystko odpowiedzialny jest Organizator. Uczestnik konkursu powierza informacje Organizatorowi promocji, a nie serwisowi Facebook.

*W konkursie nie będą uwzględniane odpowiedzi zawierające treści powszechnie uznawane za wulgarne lub obraźliwe albo naruszające dobra osobiste lub prawa wyłączne osób trzecich. Cytaty nalezy umieścić w cudzysłowiu lub podpisać, zaznaczyć w komentarzu, iż cytat jest osoby trzeciej.

*Uczestnik konkursu przystępując do udziału w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora zgodnie z ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883z późn. zmianami).

*Organizator konkursu zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu. Uczestnik konkursu zwolnienia Facebooka z odpowiedzialności.